Poznaj nas

Atras Squash Club to nie tylko klub squashowy, ale także miejsce spotkań i integracji miłośników tego sportu. W naszym klubie znajdziesz nowoczesne korty, profesjonalnych trenerów i przyjazną atmosferę. Dołącz do naszej społeczności.

Nasi trenerzy

W Atras Squash Club spotkasz niezwykle utalentowanych i doświadczonych trenerów, którzy są gotowi podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami. Bez względu na Twój poziom gry nasi trenerzy są tutaj po to, aby Cię wspierać i prowadzić na drodze do osiągnięcia celów.

Łącząc doświadczenie, techniczne know-how i indywidualne podejście, nasi trenerzy są idealnie dostosowani do zaspokojenia Twoich potrzeb treningowych.

Przyjdź do naszego klubu i doświadcz profesjonalnej nauki gry w squasha od naszych wyjątkowych trenerów.

Przemysław Atras

Trener Squsha

Artur Machno

Trener Squsha

Tim - Тимофій Желудков

Trener Squsha

Dawid Kapral

Trener Squsha

Konrad Zieliński

Trener Squash

Nikodem

Animator

Zespół recepcyjny

W Atras Squash Club priorytetem naszego zespołu recepcyjnego jest stworzenie przyjaznej i gościnnej atmosfery, która sprawia, że każda wizyta jest wyjątkowa i satysfakcjonująca dla naszych gości.

Zespół recepcyjny to grupa wyjątkowych ludzi. Zawsze uśmiechnięci i przyjaźni, są gotowi pomóc Ci w każdej sytuacji.

Bez względu na to, czy potrzebujesz zarezerwować kort, uzyskać poradę odnośnie treningu lub skorzystać z innych udogodnień, nasi pracownicy recepcji są zawsze gotowi by sprostać Twoim oczekiwaniom.

Bądź na bieżąco!

Loading...