Poznaj nas

Atras Squash Club to nie tylko klub squashowy, ale także miejsce spotkań i integracji miłośników tego sportu. W naszym klubie znajdziesz nowoczesne korty, profesjonalnych trenerów i przyjazną atmosferę. Dołącz do naszej społeczności.

Atras Squash Team w PLS

Nasz zespół, Atras Squash Team, jest dumnym reprezentantem Atras Squash Club w Drużynowych Mistrzostwach Polski. Składając się z elitarnych zawodników polskiej sceny squasha, nasza drużyna od lat walczy o czołowe miejsca i zdobywa uznanie na krajowym podwórku.

Nasi zawodnicy są nie tylko utalentowani, ale również nieustannie rozwijają swoje umiejętności, aby być na najwyższym poziomie rywalizacji. Zdobywając doświadczenie na licznych turniejach, nasi zawodnicy przynoszą ze sobą bogactwo wiedzy i strategii, które stanowią naszą siłę.

Drużynowe Mistrzostwa Polski to dla nas wyjątkowy moment, kiedy nasz zespół może zaprezentować swoje umiejętności, determinację i ducha sportowej rywalizacji. Naszym celem jest nie tylko osiągnięcie sukcesów dla nas samych, ale również budowanie prestiżu i rozwoju polskiego squasha jako całości.

Jesteśmy zaszczyceni i dumni, że nasz klub może być reprezentowany przez tak wyjątkowy zespół jak Atras Squash Team

Przemysław Atras

Kapitan

Jakub Solnický

Leon Krysiak

Marcin Sikorski

Kamil Przybitkowski

Artur Machno

Bądź na bieżąco!

Loading...