Poznaj nas

Atras Squash Club to nie tylko klub squashowy, ale także miejsce spotkań i integracji miłośników tego sportu. W naszym klubie znajdziesz nowoczesne korty, profesjonalnych trenerów i przyjazną atmosferę. Dołącz do naszej społeczności.

Poznaj nasze podejście do squasha

Atras Squash Club
to społeczność pełna energii i zapału, składająca się z graczy o różnym poziomie zaawansowania. Tutaj spotkasz wiele osób, które podzielają Twoją miłość do squasha i chcą rozwijać swoje umiejętności. Razem tworzymy atmosferę wzajemnego wsparcia, motywacji i radości z gry.

Przemek, jako główny trener klubu, jest jednym z wielu wykwalifikowanych trenerów, którzy są dostępni dla naszej społeczności. Zespół trenerów to grupa doświadczonych profesjonalistów, gotowych podzielić się swoją wiedzą i pomóc Ci osiągnąć swoje cele. Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, znajdziesz u nas trenera, który dostosuje się do Twoich potrzeb i pomoże Ci rozwinąć swoje umiejętności na korcie.

W Atras Squash Club mamy korty squashowe, zapewniające optymalne warunki do gry i treningu.

Dołączając do Atras Squash Club, dołączasz do społeczności pełnej pasji, zaangażowania i sportowej wspólnoty. Tutaj możesz rozwijać swoje umiejętności, zdobywać nowe przyjaźnie i czerpać inspirację zarówno od Przemka, jak i od innych członków klubu.

Zapraszamy Cię do dołączenia do Atras Squash Club i odkrycia nie tylko swojego potencjału na korcie, ale także radości z bycia częścią społeczności, w której każdy gracz jest ceniony i wspierany. Razem możemy osiągnąć wyżyny w squashu i cieszyć się tym wspaniałym sportem.

Zarezerwuj kort

Bądź na bieżąco!